Leden jak má být....

Tento víkend se opravdu vydařil. Sobotní a hlavně nedělní ráno připomínalo pravé zimní počasí, však co bychom od ledna očekávali. Konečně i u nás můžeme na běžky. S lednem však souvisí několik akcí, které mají za úkol představit naší fakultu a univerzitu. Na velmi úspěšný křest studentské formule navazuje další akce „Den otevřených dveří Fakulty strojní VŠB-TU Ostrava“, na který Vás srdečně zvu. Přijďte se podívat v pátek 30. 1. 2015, POZOR, již od 8:00 do Nové auly VŠB-TUO. Myslíte si, že už nic nového se nedovíte? Není tomu tak, kdo jí ještě neviděl, tak uvidí studentskou formuli zblízka. Dále na Vás čekají v soutěži hodnotné ceny. Můžete si taky popovídat se zástupci firem, kteří Vás budou v následujících létech zaměstnávat, sice se to zdá jako daleká budoucnost, ale už dnes je nutné myslet na to, jestli o Vás (jako vysokoškoláka absolventa) bude po absolvování studia zájem. Protože Fakulta strojní má pracoviště „Centrum bakalářských studií Šumperk“, představíme studium u nás 26. 1. 2015 od 15:00 i v Šumperku, přijďte se podívat. K lednu patří taky různé statistiky v novinách i na webu, dovíte se v nich zajímavé informace, ale můj názor na ně znáte, psal jsem o něm v blogu vloni (V některých statistikách vítězí ekonomové...), a za ten rok jsem svůj názor nezměnil. No, ale nyní hurááá, jdu stavět sněhuláka, náš Bertík vidí podruhé v životě hodně sněhu a moc se těší.