Už to začalo...

Prázdniny jsou za námi a doufám, že jste si všichni odpočinuli. I když nám zimní semestr začíná až 18. 9. 2017, právě dnes (7. 9. 2017) je pro naši univerzitu velmi významný. Proč tak významný, v 9:00 bude inaugurován do funkce rektora VŠB-TU Ostrava prof. RNDr. Václav Snášel, CSc. Panu rektorovi přeji v nové funkci hodně úspěchů a pevné nervy. S novým vedením univerzity nás čekají úkoly, týkající se všech fakult, od již zahájené přípravy akreditací dle nového vysokoškolského zákona, přes výuku, vědu a výzkum, PR aktivity směrem ke studentům středních a základních škol, až po rozvoj mezinárodní spolupráce. A právě dnes startuje jedna z aktivit: Art&Science 2017 v areálu VŠB-TU Ostrava, jejíž cílem je propagovat a seznamovat žáky a studenty s technickými obory. Nezapomínáme ani na zábavu, která patří k mladým lidem. Nejen, že vystoupí tři kapely (MIRAI, Rock & Roll Band Marcela Woodmana a MIG 21), uvidíte další zajímavosti, nejen z oblasti techniky... Přijďte se na nás podívat, vstup je zdarma a program naleznete zde.