Viz předchozí případ

To je na matematice to nejúžasnější. Jakmile něco ověříte a dokážete, tak si mohou ostatní vzít tento kamínek do své vlastní mozaiky poznaní na které pracují a jen suše prohlásit “viz předchozí případ”. Já si tento princip vypůjčím v dnešním blogu. Jako každý  rok je i letos začátek března obdobím, ve kterém se projednává a schvaluje rozdělení rozpočtu naší univerzity a já ho pak na tomto místě podrobně popíšu.  Poněvadž se nerad opakuji a protože jsme pro rozdělení letošního rozpočtu použili pravidel a principů ověřených v minulých letech, tak  jen ohlašuji “viz předchozí případ” a nechávám na Vás, abyste si prošli prezentaci, ve které můžete najít vše potřebné.  Určitě to není nezajímavé čtení a nepochybně to Vám všem, kteří máte zájem o dění na naší univerzitě pomůže udělat si obrázek o tom, jak se věci mají. Přesto je tu jedna skutečnost, kterou bych rád zdůraznil:  peněz je alespoň o něco více než vloni. Když k tomu přičteme ušetřené prostředky z loňského roku (uložené ve fondu provozních prostředků), tak si myslím, že se dá letos zase o trochu volněji dýchat.