Blog

4040 lajků

Tím nemyslím 4040 nezkušených amatérů (gramaticky správně laiků), ale 4040 kliknutí na ikonku zdviženého palce na naší oficiální facebookové stránce.  Tedy přesněji: tolik jich bylo v okamžiku, kdy jsem psal tento svůj příspěvek. 

Musím říct, že se mi tahle stránka moc líbí.  Má šmrnc, dynamiku a zároveň poukazuje na to, čeho bychom si měli všichni vážit - na naši historii.  Tradice se totiž u univerzit počítá a vždy udělá dobrý dojem. Nakonec i první snímek mé prezentace o naší univerzitě začíná její historií.  

Oficiální stránka na Facebooku  je pak něco, co by mělo propojit naši dlouhou minulost a současnost s budoucností. Sice už nepatřím ke generaci, která tráví na sociálních sítích všechen svůj volný čas (už jsem prostě starší pán, i když s tím srdnatě bojuji, ;-)), ale na Facebooku jsem a byť moc nepřispívám, rád si v něm čtu. A co se mi Facebooku líbí nejvíce?  To, že je pozitivně laděný.  Můžete používat jenom ty “lajky”.  Tak neváhejte, a pokud jste to ještě nestihli, koukněte na facebook.com/vsbtuo ;-)!