Nečekaná pochvala

Někdy si vzpomenu na Šimka a Grossmana a na jejich pořad Návštěvní den, kde jednou přišli s pytlem plným problémů (PPP) a z kterého pak nějaký ten problém vytáhli a před diváky řešili. Mám poslední dobou dojem, že tyhle PPP se teď rozváží po rektorátech vysokých škol, vlastně nejen jich a tak ten den je pak plný jenom jejich řešení. Nestěžuji si, nakonec o tom vedení je a doba ve které žijeme je prostě taková - komplikovaná. O to více pak potěší, když se objeví zprávy dobré a pro ty, jak říkám, stojí zato žít. Jednu takovou před týdnem prezentoval pan prorektor Noskievič na zasedání naší vědecké rady. Dostali jsme mezinárodní ocenění za to, jak se staráme o naše zahraniční studenty. Taková zpráva udělá radost o to větší, čím více se snažíme posílit právě tuto oblast našeho  akademického života. Je to doklad toho, že to asi neděláme vůbec špatně, za což budiž velký dík všem, kteří se tomu věnují. Hlavně pak našim studentům z našeho Exchange Student Club,  zaměstnancům, kteří se tomu věnují i ve svém volném čase, protože právě z téhle dobrovolnosti a nadšení se pak rodí takové dobré zprávy. A tak se těším, že jednou nebudou na rektorát doručovat jenom PPP, ale také PPDZ (plný pytel dobrých zpráv) ;-)

Award