Malé velké poděkování

Nechtěl jsem tento svůj blog zneužívat v rámci předvolebního období, kdy si naše vysoká škola vybírala svého rektora pro následující čtyři roky. Dnes, po těchto volbách, si to už snad mohu dovolit. Takže bych chtěl touto cestou Vám všem poděkovat. To poděkování je sice malé svým rozsahem, ale velké svým významem, abych takto trošku parafrázoval Neila Armstronga, když poprvé vstoupil na povrch Měsíce. Chtěl bych poděkovat za to, že jste mi prostřednictvím svých senátorů dali možnost pokračovat ve funkci rektora a tak ty uplynulé čtyři roky změnit pouze na první poločas. Že to nebylo období vůbec jednoduché, o tom nepochybuje asi nikdo. Ten druhý poločas asi taky nebude žádná legrace a já bych určitě nechtěl hrát jenom nějakou "údržbu", jak to často dělají sportovci, aby si udrželi svůj těsný výsledek. To se totiž obvykle nevyplácí. Jsem názoru, že se nám všem podařilo dostat naši univerzitu na správnou cestu jak ji ještě více posílit. A tak nezbývá než dodat moudrá slova Willa Rogerse, který jednou prohlásil: "Když jste na té správné trati, je třeba po ní běžet, nestačí na ní jen sedět!".