Nenechte bez povšimnutí!

Několikrát jsem na tomto místě psal o sbližování našich dvou univerzit. Během podzimu jsem měl možnost navštívit všechny naše fakultní akademické senáty a bouřlivě se diskutovalo i na tom celoškolském. Často mi dochází anonymní i ty podepsané maily s názory na tento projekt. Těch posledně jmenovaných si velmi velmi (2x) vážím, protože jsem přesvědčen o tom, že tohle je jediná cesta, jak se dobrat objektivního a argumentačně podloženého názoru. Přesto jsme pro vás, v daný okamžik pro naše zaměstnance a doktorandy, nachystali dotazník, který je anonymní. Chtěli bychom, abyste si našli těch pět minut a vyplnili ho, protože váš názor je důležitý a chceme na jeho základě řešit další směrování projektu sbližování. Na rozdíl od marketingových agentur vám za to nemůžeme slíbit nějaký ten dárek, snad oběd v menze zdarma. Nejsem si ale úplně jist, zda by to bylo to pravé ořechové ;-). Takže až vám na začátku příštího týdne dojde mail s odkazem na dotazník, udělejte si na jeho vyplnění čas. Výsledky pak samozřejmě ukážeme.